kormoran all season

Dlaczego warto postawić na opony całoroczne Kormoran all season?

Zmiana opon wiosną i jesienią jest nie tylko kosztowna, ale czasami również bardzo denerwująca. Długie kolejki w serwisach zajmujących się wymianą ogumienia marnują nasz cenny czas, a można ich przecież uniknąć. Co zrobić, by jeździć przez cały sezon na jednych oponach bez obaw o swoje bezpieczeństwo?

Opony całoroczne Kormoran all season – koniec problemu z sezonowymi wymianami

Opony całoroczne do niedawna popularne były w samochodach ciężarowych i autobusach, obecnie zyskują na popularności wśród kierowców jeżdżących samochodami osobowymi. Coraz lepsze mieszanki gum i niska cena skłaniają nas ku takim rozwiązaniom coraz bardziej i trudno się temu dziwić.

Dobrej jakości opona całoroczna zapewnia:

  • znakomitą przyczepność latem i zimą,
  • niską cenę,
  • brak konieczności sezonowej wymiany,
  • ładny wygląd i całkiem dobre parametry techniczne.

Kormoran all season – idealna opona do samochodów osobowych

Kormoran all season to unikalna konstrukcja pozwalająca na bezpieczne pokonywanie zakrętów o każdej porze roku. Bieżnik w tej oponie został skonstruowany w taki sposób, że doskonale odprowadza wodę podczas deszczu, ale równie dobrze sprawdza się na ośnieżonej nawierzchni. Mieszanka dobrana została w taki sposób, by dobrze pracować zarówno w momencie, gdy asfalt jest mocno nagrzany, jak również podczas podróży w chłodniejszych warunkach.

Kormoran all season to uniwersalna opona całoroczna, którą kupić można w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeśli dodamy do tego fakt, że podczas jej stosowania nie ma potrzeby sezonowego odwiedzania serwisu opon, oszczędności mogą być naprawdę spore.