Wyścigowy tor Wschodzący Białystok. Atrakcja dla fanów motoryzacji na Podlasiu

Jazda po prawdziwym torze wyścigowym nie jest zarezerwowana wyłącznie dla kierowców zawodowych. Teraz z takiej atrakcji mogą skorzystać także amatorzy. To możliwe również na torze Wschodzący Białystok, który jest jedną z największych atrakcji dla fanów motoryzacji na Podlasiu!

Tor wyścigowy Wschodzący Białystok – opis

Wyścigowy tor Wschodzący Białystok został zbudowany dzięki Budżetowi Partycypacyjnemu 2015. Obiekt został oddany do użytkowania w 2017 roku i od razu przyciągnął uwagę wielu amatorów szybkiej jazdy.

Tor działa w południowej części miasta, przy ulicy Ciołkowskiego, niedaleko Aeroklubu Białostockiego.

Tor wyścigowy w Białymstoku:
– Długość: 930 metrów.
– Szerokość: 10-12 metrów.
– Nawierzchnia: asfaltowa.

Tor wyścigowy Wschodzący Białystok – jazda

Tor w Białymstoku został stworzony przede wszystkim do jazdy amatorskiej. Można pojeździć tam swoim lub wypożyczonym samochodem, a także podszkolić swoje umiejętności w prowadzeniu pojazdów. Regularnie organizowane są różne eventy motoryzacyjne.

Obiekt współpracuje z wypożyczalniami sportowych samochodów, dlatego tor Wschodzący Białystok może być doskonałym miejscem do tego, aby spełnić marzenie i zasiąść za kierownicą sportowego auta. Na klientów czekają jedne z najszybszych modeli, w tym Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, Porsche 911 Carrera, Nissan GTR, KTM X-BOW.

Rezerwację na jazdę na torze w Białymstoku można wykonać przez internet. Jazdę można wykupić też jako voucher upominkowy i podarować ją w prezencie osobie, która jest fanem motoryzacji.