Land Rover – marka dumnego klienta

Samochody Land Rover od wielu lat są synonimem niezawodności oraz doskonałej jakości wykonania. Dodatkowo marka dba, by użytkownicy tych aut, czy aktualni, czy przyszli byli dumni z posiadania tego pojazdu. Nic, więc dziwnego, że w każdym aspekcie marketingowcy dbają o szczegóły identyfikacji wizualnej i funkcjonalnej marki.

Gdzie znajdzie się logo Land Rover?

Klienci, którzy związali się z marką Land Rover mogą wybrać gadżety z logo marki. Akcesoria Land Rover to nie tylko dobra komplementarne do samochodu takie jak foteliki dziecięce czy nawigacje samochodowe. Marka dba by zadowoleni klienci mogli mieć etui na telefon identyfikujące ich, jako właściciela lub fana pojazdu Land Rover.

Akcesoria Land Rover to również ubrania z logo, kubki termiczne i szereg innych przydatnych gadżetów, sprawiających, że klient jeszcze bardziej przywiązuje się do konkretnego typu samochodu. Podnosi to prawdopodobieństwo zakupu kolejnego pojazdu z grupy.

Akcesoria to nie wszystko

Jednak nawet ogromna liczba gadżetów nie poprawi sytuacji, gdy samochód zawiedzie. Wtedy akcesoria Land Rover muszą być dostępne, tak aby pojazd jak najszybciej wrócił do sprawności. Na szali stoi przywiązanie do marki. Analogicznie wygląda sytuacja, gdy pojazd często ulega awariom nie z winy użytkownika.

Ludzie są skłonni bardziej do przekazywania negatywnych opinii niż pozytywnych. Dlatego dbałość o klienta ma szczególne znaczenie z punktu widzenia marketingu sprzedaży. Szczególnie wśród dealerów takiej marki jak Land Rover,