Co kupić mężczyźnie na urodziny?

Panie często zadają sobie pytanie: „Co kupić swojemu partnerowi na urodziny?” Im bardziej znamy jego gust, preferencje i upodobania, tym łatwiej nam zawęzić poszukiwania odpowiedniego podarunku. Jaki prezent dla mężczyzny na urodziny będzie najbardziej trafiony, jeśli jest on fanem motoryzacji? Oto najlepsze pomysły.

Kamerka samochodowa

To bardzo przydatny i praktyczny prezent. Wypadki drogowe niestety się zdarzają. Kierowca może uczestniczyć w nim bezpośrednio, ale również być świadkiem niespodziewanej sytuacji na drodze. Urządzenie rejestrujące na bieżąco to, co dzieje się podczas jazdy samochodem może pomóc w późniejszym domniemaniu winy sprawcy wypadku, stać się narzędziem w trakcie interakcji z policją i niesłusznie przyznanym mandatem, czy walki z ubezpieczycielem. Z takiego upominku mężczyzna na pewno się ucieszy!

Voucher na przejażdżkę samochodem

Prezent dla mężczyzny na urodziny nie musi być wcale przedmiotem. Miłośnicy motoryzacji z pewnością będą zaskoczeni, gdy z okazji urodzin zostanie im wręczony voucher na jazdę sportowym samochodem. To nie tylko potężna dawka adrenaliny, ale także okazja do sprawdzenia się jako kierowca za kółkiem superauta.

Klasycznie i gustownie – breloczek do kluczy

To propozycja dla pań, które spotykają się z facetem od niedawna i nie do końca jeszcze orientują się, co mogłoby sprawić mu radość. Ładny brelok wykonany ze skóry lub z metalu jest gustowną pamiątką. Dobrym pomysłem są breloki ze wbudowanym otwieraczem do butelek lub korkociągiem.