Rywalizacja ze znajomymi

Tory wyścigowe budowane są przede wszystkim z myślą o fanach motorsportu, który my Polacy mamy we krwi i uwielbiamy zapach oktanów i przepalonego paliwa. Rajdy samochodowe i wyścigi Formuły 1 są oglądane przez miliony osób i po dobrym wyścigu bardzo często przychodzi ochota na to, by samemu przejechać się po tak dobrze zrobionym i bezpiecznym torze i docisnąć pedał gazu w podłogę. Tor wyścigowy Silesia Ring w Kamieniu Śląskim jest jednym z najlepiej prezentujących się miejsc tego typu w Polsce i odwiedzany jest przez prawdziwych fanów motoryzacji. 

Świetna rywalizacja

Na torach wyścigowych bardzo często można spotkać grupki znajomych, którzy wybierają się na nie aby rywalizować we własnym gronie i wybrać najszybszą osobę z całej grupy. Tego typu rywalizacja może być naprawdę świetną zabawą i dostarczyć każdemu wiele potrzebnej na co dzień adrenaliny. Tor wyścigowy Silesia ring posiada długość prawie czterech kilometrów, a jego lokalizacja jest na tyle świetna, że mogą przyjechać się tam pościgać osoby z Niemiec, Czech, a także Węgier i Austrii. 

Modne tory

Oczywiście w Niemczech jest już od wielu lat mnóstwo profesjonalnych i rewelacyjnych torów, ale są one już znane większości fanów szybkiej jazdy samochodem i nie mają tej nutki tajemniczości, która tak bardzo nas kręci. Dlatego też tor Silesia Ring ma szansę stać się jednym z najbardziej popularnych i najczęściej odwiedzanych w tej części Europy. Takim miejscom trzeba życzyć przede wszystkim wielu sukcesów i jeszcze większej niż dotychczas popularności.