Niesamowita przejażdżka Ferrari 458

Ferrari 458 Italia jest jednym z najpiękniejszych pojazdów samochodowych wyprodukowanych przez włoskiego producenta. Efektownie wyrzeźbiona sylwetka zaprojektowana przez Pininfarinę w połączeniu z dźwięcznym motorem o pojemności 4,5 litra i mocy 570 KM sprawia, że auto to jest jedyne w swoim rodzaju. Jest to idealny wóz na tory wyścigowe.

Ferrari Italia – idealny samochód dla fanów szybkiej jazdy

Nazwa Ferrari 458 pochodzi od pojemności silnika, która to wynosi 4,5 litra oraz osiem cylindrów.

Zewnętrzna stylistyka samochodu jest nie tylko piękna, lecz również aerodynamiczna. W czasie szybkiej jazdy zwiększa się docisk auta do asfaltu, dzięki czemu doskonale trzyma się drogi.

Ferrari 458 Italia to niezwykle piękny samochód, który swym wyglądem przyciąga wzrok każdego fana szybkiej jazdy. Aut to na tle wielu innych potrafi zwrócić na siebie szczególną uwagę.

Niesamowite i ekskluzywne wnętrze pojazdu

Wielu fanów motoryzacji zachwyca niezwykle eleganckie, nieco egzotyczne wnętrze, które to jest bardzo solidnie zbudowane. Świetna jakość wnętrza w połączeniu z niezwykłymi osiągami sprawiają, że jazda Ferrari 458 Italia po torze to niesamowite przeżycie.

Warto zatem pokusić się i odrobinę szaleństwa i wykupić voucher na jazdę tym genialnym, w pełni sportowym samochodem.

Ferrari Italia – niezapomniana jazda po torze wyścigowym

Przejażdżka Ferrari Italia wywołuje znacznie szybsze bicie serca nie tylko u kierowcy, lecz także u każdego pasażera. Auto to do 100 km/h rozpędza się w niecałe 3,5 sekundy, a jego prędkość maksymalna może dobić nawet do 340 km/h.

Wbudowany w kierownicy przełącznik Manettino umożliwia odpowiednie dostosowania przepustnicy, praktyczną zmianę biegów oraz kontrolę stabilności amortyzatorów.

Ekscytację z jazdy w sportowym samochodem w ogromnym stopniu potęguje bardzo szybka, automatyczna 7-biegowa skrzynia biegów oraz napęd na tył, który to pozwala na to, aby pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa nawet na ostrych zakrętach.

O przejażdżce niezwykle pięknym oraz emocjonującym Ferrari Italia marzy każdy mężczyzna uwielbiający sporą dawkę adrenaliny. Nic zatem dziwnego, że pojazd ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem w wielu wypożyczalniach samochodowych zapewniających ekstremalną jazdę po torze.