Jakie zapachy samochodowe warto wybrać?

Dłuższa podróż samochodem może być bardzo wyczerpująca nawet dla doświadczonych kierowców. Aby poprawić komfort jazdy można nie tylko słuchać swojej ulubionej muzyki z radia, ale również zadbać o miły zapach w aucie. Tutaj z pomocą przychodzą zapachy samochodowe, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród młodszych, jak i nieco starszych kierowców?

Jakie zapachy samochodowe warto wybrać?

W Polsce największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście zapachy samochodowe w kształcie choinki. Mowa tutaj oczywiście o klasycznych kartonowych zawieszkach, które zawierają w sobie różne kompozycje zapachowe, które swoim niesamowitym aromatem do złudzenia przypominają lasy iglaste. W dzisiejszych czasach bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się także kartonowe owoce, owady i kwiatki. Zawieszki tego typu można w bardzo prosty sposób zamontować na przednim lusterku. Największą zaletą kartonowych zapachów jest oczywiście bardzo przystępna cena oraz szeroka dostępność. Praktycznie na każdej stacji benzynowej można znaleźć kartonowe zapachy samochodowe.

Zapachy w formie sprayu

W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się także specjalne zapachy samochodowe w formie sprayu. Jedyną wadą tego rozwiązania jest to, że aplikacja zapachowa unosi się w powietrzu tylko przez chwilę, dlatego też z jej dobrodziejstwa można skorzystać jedynie w nagłych sytuacjach. Zapachy w formie sprayu są bardzo szybko usuwane przez klimatyzację, dlatego też lepiej skorzystać z tradycyjnych zawieszek kartonowych.